Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

Yapı Kredi Bankası

Ülkemizin önde gelen bankalarından birisi olan Yapı Kredi bankası bu kapsamda müşterilerine birçok kampanya ve promosyon sunmaktadır. Genç müşterilerinden emekli müşterilerine kadar her yaş grubundaki kullanıcılarına kampanyalar sunan banka sunduğu kampanyalar sayesinde müşteri pörtföyünü daha fazla geliştiriyor.

EMEKLİ KAMPANYASI

YapıKredi Bankası, emekli maaşlarını 36 ay boyunca Yapı Kredi’den almayı taahhüt eden müşterilerine 450 TL’ye kadar nakit TL kazanma fırsatı sunuyor. Aynı zamanda Yapı Kredi’nin emekli paketlerinden de faydalanma hakkı veriyor.

HOTELS.COM’DAN YÜZDE 8 İNDİRİM KAMPANYASI

YapıKredi müşterileri 17 Ocak ile 31 Mart 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi internet şubesine veya Yapı Kredi mobil şubesine giriş yaptığı takdirde Hotels.com adresine kullanabilecekleri % 8 indirim koduna sahip oluyor. Kullanabileceğiniz indirim koduna mobil şubede ve internet şubesinde yer alan “Kampanyalar” bölümünden ulaşabilirsiniz. İndirim kodunuzu Hotels.com adresinden ve 00800 448821515 Hotels.com çağrı merkezinde kullanabilirsiniz.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VERENLERE 10 TL PUAN

11 Şubat – 10 Mart 2017 tarihleri arasında otomatik ödeme talimatı veren Yapı Kredi müşterileri 10 TL maksimum 50 TL puan kazanabilecekler.  Otomatik ödeme kapsamında HGS ve fatura talimatları yer almaktadır.