Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası kredi kartı kullananlar veya Ziraat Bankası hesabına sahip olanlar birçok avantajdan yararlanmaktadır. Önde gelen bankalar içerisinde olmasının yanı sıra yaptığı kampanyalarla da en çok tercih edilen bankalar arasında olan Ziraat Bankası her geçen gün yeni bir kampanyaya daha adım atıyor. Yazımızda sizlere Ziraat Bankası’nın son kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

WATSONS’TA 15 TL MAXIPUAN

Zirat Bankası Maximum katınızla Watsons’lardan yapacağınız 75 TL ve üzeri ilk alışverişlerinizde 15 TL maxipuan hediye. Kampanya 1 Mart ile 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler WATSONS yazıp boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini yazarak 4757’ye SMS olarak göndermeleri gerekir. Kampanyadan sadece 1 defa faydalanılabilir.

TRENDYOL.COM’DA 20 TL İNDİRİM

Ziraat Banka sı müşterileri Maximum kartlarıyla Trendyol.com adresinden yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerinde  20 TL indirim hakkı elde eder. Kampanya 1 Mart  – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Elde edeceğiniz indirim alışverişiniz esnasında otomatik olarak yansır. İndirim kart bazında değil müşteri bazında olduğu için herkes indirimden sadece 1 kere faydalanabilir.