Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama – Kredinotutr.com

Bireysel Kredi

Bireysel kişiyi özel kredi çekmek isteyenler bankalara başvuru yaparak bu krediyi çekebilirler. İnternet bankacılığı üzerinden, kısa mesaj yolu ile ya da kendiniz banka şubesine giderek bireysel kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bireysel kredi kişinin kendi adına çektiği kredidir. Kredi tutarı çekecek kişinin aylık gelirine göre değişebilir.

kredi başvurusunu Türkiye’de yer alan her bankaya yapabilirsiniz. 2017 yılı itibari ile şubeye gitmeden tek bir mesaj ile kredi alabiliyorsunuz. Eğer bireysel krediniz onay alırsa çekmiş olduğunuz kredi tutarı kişisel hesabınıza yatırılıyor. Her banka hızlı, güvenilir ve müşterilerine kaliteli hizmet vermek adına böyle çalışmalar yapıyor. Her geçen gün bankacılık gelişiyor ve kredi sistemleri de ilerleme kaydediyor. Bireysel kredi için sigortalı olmak, 6 aydan fazla süredir bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmak ya da aylık gelirinizi belgelemeniz gerekmektedir.

Aylık geliriniz ne kadar fazla olursa kredi tutarınızda o kadar yükselir. Burada en önemli nokta ise aylık geliriniz resmi bir şekilde belgelemeniz olacaktır. Bankaların öncelik verdiği noktaların başında aylık geliriniz gelmekte.